i

GS Moto Adventure s.r.o.

Obchodní podmínky

Provoz půjčovny zajišťuje:

PK Cars s.r.o.
Držovice, Olomoucká 479, PSČ 79607

IČ.: 26898535
DIČ.: CZ26898535

Spisová značka: C 44023 vedená u Krajského soudu v Brně – Den zápisu: 26. června 2003
KONTAKTOVAT NÁS MŮŽETE:

+420 777 083 342
+420 776 020 916

gsmoto@gsmoto.cz

Prodávajícím je:

GS moto ADVENTURE s.r.o.

Olomoucká 479
Držovice (Prostějov)
79604
Czech Rep.

KONTAKTOVAT NÁS MŮŽETE:

+420 777 083 342
+420 776 020 916

gsmoto@gsmoto.cz

Prosím, přečtěte si pečlivě níže uvedený text. Odesláním objednávky, tedy kliknutím na tlačítko „KOUPIT, OBJEDNAT, Přejít na PAYPAL, ODESLAT …. “ v prodejním formuláři potvrzujete, že vám byly před uzavřením smlouvy sděleny zákonem stanovené informace, že jste se seznámili s našimi obchodními podmínkami a že jim plně rozumíte a souhlasíte s nimi. Pokud tomu tak není, na uvedené tlačítko prosím neklikejte.

Děkujeme.

INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE dle §1811 odst.2 OZ

Před tím, než se rozhodnete zakoupit si námi nabízený produkt/službu, je naší zákonnou povinností informovat Vás o naší společnosti a o pravidlech našeho obchodování s vámi prostřednictvím internetu, tj. obchodování prostřednictvím prostředků komunikace na dálku.

JAK OBCHODUJEME

 • S použitím prostředků komunikace na dálku, tj.internetu, nabízíme různé produkty a služby.
 • Veškeré smluvní vztahy s Vámi uzavíráme v souladu s Právním řádem ČR, právní vztahy vysloveně neupravené smlouvou a obchodními podmínkami se řídí občanským zákoníkem a zákonem o ochraně spotřebitele v platném znění.
 • Smlouvy jsou uzavírány v českém jazyce.
 • Smlouvu s Vámi uzavíráme prostřednictvím webového rozhraní Vámi vybraného produktu/služby na www.gsmoto.cz. Webovým rozhraním jste veden jednotlivými kroky k objednání produktu či služby a máte možnost si zadaná data a údaje před podáním objednávky zkontrolovat a opravit.
 • Prodejní formulář obsahuje vždy informace o Vás, objednávaném produktu či službě, ceně včetně uvedení daní a poplatků, způsobu úhrady kupní ceny, údaje o požadovaném způsobu doručení a informace o nákladech spojených s dodáním produktu či poskytnuté služby. U on-line produktů náklady na dodání neúčtujeme. Náklady vzniklé kupujícímu při použití komunikačních prostředků na dálku v souvislosti s uzavřením kupní smlouvy (náklady na internetové připojení, náklady na telefonní hovory) si hradí kupující sám.
 • Smlouva s Vámi je uzavřena odesláním Vaší objednávky (nikoliv až po potvrzení objednávky). Odesláním objednávky stvrzujete, že souhlasíte s použitím prostředků komunikace na dálku při uzavírání smlouvy, že jste byl předem informován o všech náležitostech smlouvy, že jste se seznámil s obchodními podmínkami, které jsou nedílnou součástí kupní smlouvy a že s nimi souhlasíte. Údaje uvedené Vámi o Vás v objednávce považuje naše společnost za správné. Vylučujeme přijetí nabídky s dodatkem či odchylkou.

PRODUKTY A SLUŽBY

Označení produktu (zboží) nebo služby a popis jejich hlavních vlastností jsou vždy specifikované na stránce daného produktu.

CENA, ZPŮSOB PLATBY A DODÁNÍ

Cena produktu nebo služby včetně všech daní a poplatků je vždy uvedena na webovém rozhraní u konkrétního produktu či služby. Cena je vždy uvedena na prodejním formuláři.  Způsob platby je uveden v prodejním formuláři.

 KAUCE

Na veškeré zapůjčené motorky je požadována kauce 25 000,- kč

DŮLEŽITÉ !!!

 • Záloha je nevratná, kupující je s tímto srozuměn a souhlasí.
 • Motorku si půjčujete na dny první den si ji ráno od 9:00 hod vyzvednete a poslední den ji do 16:00 vracíte. Objednávka z prostředí webu je tedy včetně vybraných dnů.
 • Při platbě převodem na účet je splatnost zálohy 2 dny od vystavení objednávky. 3 den bude objednávka stornována.
 • Při platbě přes platební bránu PayPal je rezervace platná okamžitě. Pokud Vám platba přes platební bránu neprojde nebo bude v průběhu stornována, bude i objednávka zrušena.
 • Cena za zapůjčení motorky je 2 500 kč/den bez DPH (3 025 kč/den vč. DPH)
 • V obchodě je vždy uvedeno jaká je výše zálohy.
 • DPH je 21%
 • Platba za zapůjčení bude následně provedena v hotovosti na prodejně a to nejpozději v den převzetí půjčených motorek.

Kupující si tyto obchodní podmínky přečetl a bez výhrad s nimi souhlasí. Svůj souhlas vyjadřuje v průběhu nákupního procesu jasným zaškrtnutím políčka SOUHLASÍM.

Děkujeme Vám za čas, který jste strávili přečtením obchodních podmínek.

Informace pro kupující: v případě změny obchodních podmínek, jsou platné obchodní podmínky, které byly v platnosti k datu nákupu.